Styret

Her er medlemmene i hovedstyret for NFF. For oversikt over styremedlemmer i lokallagenes styrer, se deres egne sider.

Jimi Thaule (leder)

Universitetsbiblioteket i Agder
Biblioteket – Grimstad
Postboks 509
4898 Grimstad
tlf: 37233332
e-post: jimi.thaule@uia.no
twitter: twitter.com/JimiThaule

Gro Harriett Instebø (styremedlem)

Høgskulen på Vestlandet
Biblioteket – Møllendalsveien
tlf: 55 58 78 73
mobil: 90596738
5020 Bergen
epost: Gro.Harriett.Instebo@hib.no

Kari Jensen (styremedlem)

Sjøkrigsskolen, biblioteket
5886 Bergen
tlf: 55 50 52 39
mobil: 99 61 94 81
epost: kari.jensen@sksk.mil.no

Hilde Kaalvik (styremedlem)

NTNU Universitetsbiblioteket,
Biblioteket Tungasletta
tlf: 73 55 00 00
mobil: 95 21 33 47
e-post: hilde.kaalvik@ntnu.no

Eva Sauvage (styremedlem)

Høgskolen i Sørøst-Norge
Biblioteket – Vestfold
3184 BORRE
mobil: 97503551
e-post: eva.sauvage@hbv.no

Lene Ottesen (styremedlem)

Universitetsbiblioteket i Tromsø
9037 Tromsø
telefon: 77645522
e-post: lene.ottesen@uit.no